Saa Omni Lab kaugkohalolurobotiga kogemus teises kohas või keskkonnas viibimisest, ilma et peaksis seal ise füüsiliselt viibima. Robot on edukalt kasutuses haridusasutustes, tervishoius, eakate hooldusasutustes, kaugtööd võimaldavates ettevõtetes ja tootmisettevõtetes.

Kuula ja ole kuuldud, ükskõik sa ka ei asuks.

15 W professionaalse kvaliteediga kõlarid ja neljamikrofoni massiiv koos täiustatud helialgoritmidega tagavad teie kohalolekurobotile kristallselge heli isegi kõige mürarikkamates keskkondades – valjudest klassiruumidest tegusate tehasehooneteni.

Näe maailma läbi ekraani nii nagu viibiksid ise kohal.

Kaks kõrglahutusega kaamerat kombineerituna võimsa protsessori ja graafikatöötlusega loovad võrratu, oma klassi parim kaugkohalolu kogemuse.

Võta ühendust ja püsi ühenduses.

Ettevõtlustasemel Wi-Fi 6 tehnoloogia võimaldab teie kaugkohalolekurobotil katkematu ühendusega vabalt liikuda suurtel pindadel -koolid, konverentsiruumid, laod ja kontorid jms.

Sõida enesekindlalt igas keskkonnas.

Arukas juhtimine on imelihtne tänu täiustatud kokkupõrke vältimise süsteemiga. Takistuste tuvastamine ja automaatne kiiruse reguleerimine aitavad igal kasutajal hõlpsalt navigeerida.

*saadaval Ohmni Pro seadmetel