Autonoomne UV-C robot

Manuaalne UV-C Adibot

Adibot-A

 

Haiglates võib tulla ette olukordi, kus haiglas olles puutuvad patsiendid lisaks olemasolevatele kaebustele kokku mõne teise viiruse või bakteriga, tekitades uusi tervisehädasid. Eriti Covid kriisi valguses teame, kui tähtis on desinfitseerimine ning et kõik puhastusained ei pruugi olla nii tõhusad kui me arvame. Meie roboti usaldusväärsuses ei pea kahtlema. Nimelt tapab ta UV kiirguse abil 99,9% kõikidest viirustest ja bakteritest.

 

Autonoomne UV-C robot

 

Viies Adibot robot valitud asukohta ning sisse lülitades hakkab ta ruumi mitme kordselt läbi sõitma ning igale poole UV kiirgust peegeldama. Inimesele on sellises koguses UV-kiirgus kahjulik ning seetõttu ei tohi roboti töötamise ajal samas ruumis viibida. Kui inimene siiski peaks ruumi sisenema, siis seadme sensorid peatavad koheselt roboti töö.

 

Kasutusvaldkondi mitmeid

 

Kuigi peamiselt on see robot välja töötatud selleks, et desinfitseerida haiglaid ja raviasutusi, on seda võimalik kasutada ka näiteks reisijate terminalides, tehastes, kaubanduskeskustes, ladudes ning miks ka mitte kontorites.

 

Võta meiega ühendust ning tee oma asutus 99.9% ulatuses viiruse ja bakteri vabaks.

Võta meiega ühendust ja leiame küsimustele vastused!

     


    *kohustuslik väli