Esmaklassilise disainiga, videole orienteeritud autonoomne assisteeriv robot. Temi suudab tuvastada ja salvestada eelseadistatud asukohad ning navigeerida veatult nii kodus kui kontoris, ühendades teid samal ajal pere, kolleegidega.

Temi on võimas

Temi võimaldab teil kogeda liikuvaid videokõnesid, juhtida kõiki oma nutikaid koduseadmeid, nautida muusikat ja videoid maja igast toast ning on ülim AI-assistent. Temi on avatud platvorm rakendustele, mis teiega suhtlevad, sealhulgas interaktiivsed mängud, õpperakendused, mis muudavad õppimise lõbusaks, meditsiinirakendused ja palju muud. Eemal olles võimaldab Temi nutitelefonist ühenduse luua ja füüsiliselt kodus või kontoris viibida ning pere ja kolleegidega suhelda.

Temi robotit on lihtne juhtida

Temi ´t juhitakse häälkäsklustega nagu “Hei Temi, mine kööki” ja ka temi rakenduse abil (IOS-ile ja Androidile), mis võimaldab kasutajal Temi´t juhtida kõikjal maailmas.

Temi rakendus võimaldab teil nutitelefonist oma Temiga ühenduse luua.

Rakendust kasutades saate kõikjal maailmas praktiliselt läbi oma kodu või kontori liikuda, et suhelda või kontrollida ja veenduda, et kõik on nagu peab.

Lisainformatsioon ja tehnlised andmed: https://www.robotemi.com/product/temi/