Cruzr

 

Liikumine ja autonoomsus

Cruzr liikumine on sujuv ja paindlik nagu inimeselgi. Robotil on painduvad käed, mis rikastavad tema kehakeelt, võimaldades tal kätt suruda, külastajaid tervitada, tantsida ja kallistada. Kolm kulumiskindlat ja vaikset ratast võimaldavad tal 360 ° sujuvalt ringi liikuda maksimaalse kiirusega 1 m/s.

 

Interaktsioon

Cruzr oskab kasutada erinevaid suhtlusrežiime mis muudavad suhtlemise sujuvaks ja sarnasemaks inimeste vahelise suhtlusega.

Häälsuhtlus: Tänu oma kahekanalilistele stereokõlaritele suudab Cruzr rääkida arusaadavalt erinevates keeltes.

Kaamerad: Cruzr on varustatud 13MP kaameraga. Pilte töödeldakse tarkvaraga, mis suudab millisekundite jooksul nägusid tuvastada. Cruzr’l on avatud lähtekoodiga platvorm, mis võimaldab rakendada ka kolmandate osapoolte ressursse emotsioonide, soo, vanuse, rahvuse tuvastamiseks.

Tekstsuhtlus: Cruzrisse manustatud 11,6-tollise puutetundliku ekraaniga tahvelarvuti suudab kuvada mis tahes tüüpi teavet (tekst, pildid, videod …) – see kõik muudab suhtluse veelgi sujuvamaks.

Tegevus: Cruzri saab programmeerida tegutsema erinevalt ja tegema asju konkreetse sündmuse või sündmuste seeria põhjal. Näiteks liigutama käsi, keha, väljendama emotsioone läbi heli ja pildi.

 

Lokaliseerimine ja kaardistamine

Cruzr robot sisaldab tarkvara SLAM (simultaneous location and mapping), mis kasutab takistuste vältimiseks reaalajas positsioneerimist ja kaardistamist. Tarkvara abil saab hõlpsasti eelseadistada navigeerimise, hargnemise või määrata konkreetsed huvipunktid kuhu peaks liikuma. Cruzr on võimeline toimima keerulistes keskkondades tänu oma sügavustaju kaamerale ning Lidari ja IR-anduritele, mis võimaldavad tal autonoomselt ise navigeerida.

 

Automaatne dokkimine ja laadimine

Cruzri aku võimaldab 5-8 tundi aktiivset kasutamist (24 tundi ooterežiimis). Kui aku on tühjenemas, naaseb Cruzr automaatselt iselaadiva doki juurde. Ebatõenäolises stsenaariumis, kus aku saab täiesti tühjaks, näeb klient roboti enda viimast teadaolevat asukohta. Selle tõenäosus on siiski väga väike, kuna Cruzr naaseb alati oma iselaadiva doki juurde.

 

Tsentraliseeritud juhtimissüsteem

Mitme masinaga tsentraliseeritud juhtimissüsteem suudab täita selliseid funktsioone nagu kaartide haldamine, reaalajas liikumise juhtimine ja video taasesitus, mis on kasulikud näiteks selliste stsenaariumide jaoks nagu mobiilne patrullimine, reklaamiteenused ja turvaseire. Cruzr saab toetada sõltumatut patrullimist ja manuaalselt juhitavat patrulli. See tõstab turvapatrulli täiesti uuele tasemele ning teeb inimese ja masina koostöö oluliselt efektiivsemaks.

 

Kohandatav teenus

Cruzr on avatud platvormiga – see võimaldab kohandada tema keha liigutusi, baastoiminguid, kõne, väljendeid, valgustust, näotuvastust jms vastavalt arendaja/kasutaja poolsetele soovidele.

     


    *kohustuslik väli